Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/vonlegal/public_html/wp-content/plugins/revslider/inc_php/framework/functions_wordpress.class.php on line 240
Ankarada Pozitif Köpek Eğitimi Merkezi vonlegal.com
+90 (532) 406 29 71
Von Legal

Köpek Eğitimi

Etkili Köpek Eğitimi Ankara
Ankara köpek eğitimi merkezi

Çok uzun zamandır insanların en yakın dostlarından biri olarak bilinen köpekler, insanlar ile birlikte sorunsuzca yaşayan canlılardır. Bundan dolayı da pek çok kişi hayatını köpekler ile birlikte geçirmeyi tercih ediyorlar.

Ancak bu aşamada insanların bir kısmının gözden kaçırmış olduğu bir detay bulunmakta. Bu detay da aslında köpeklerin genleri insanlar ile birlikte yaşamaya göre gelişmiş olsa da içgüdülerinin asla yok olmadığıdır. Dolayısıyla ister yavru ister gelişmiş olsun fark etmez köpek bulunduğu alanda ya da dışarıda insanların istekleri dışında farklı şeyler yapabilecektir. İlgili sınırların belirlenmesi için ise köpek eğitimi devreye girmektedir. Bazı hayvan sahipleri köpek eğitimini söylenilen her komutun harfiyen yerine getirilmesi olarak düşünebiliyor.

Köpek Eğitimi Nasıl Yapılır?

Bunun tam aksine pozitif köpek eğitimi aslında köpeğin doğumundan hayatı sona erinceye kadar devam eden bir süreçtir. Dolayısıyla özellikle de alınacak olan ilk eğitim ne kadar önemli olursa, daha sonrasında üzerine alınacak olan eğitimler de o denli başarılı olacaktır.

Ankara’da Von Legal Köpek Eğitim Merkezi olarak köpeklerin eğitimi konusunda pek çok farklı detaya dikkat etmekte ve çalışmalarımızı buna göre gerçekleştirmekteyiz. Alınacak olan bu eğitim ile birlikte köpekler hali hazırda içerisinde bulunduğu sosyal hayata çok daha etkili bir şekilde uyum sağlayabilecek, bundan dolayı daha öncesinde olmadığı kadar mutlu bir yaşama sahip olabileceklerdir. Üstelik bu eğitimler esnasında köpeklere herhangi bir şekilde zarar gelmeyecektir, böylece köpek sahiplerinin bu konuda akıllarında herhangi bir soru işareti kalmasına gerek kalmayacaktır.

Eğitimlerimizden Kareler

Devamı..