Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/vonlegal/public_html/wp-content/plugins/revslider/inc_php/framework/functions_wordpress.class.php on line 240
Köpek Pansiyon - Von Legal
+90 (532) 406 29 71
Von Legal

Köpek Pansiyon

Köpek Pansiyon Hizmeti

Von Legal Pansiyon Otel Hizmeti

Von Legal Pansiyon Otel Hizmeti

Köpek sahibi olmak aslında çocuk sahibi olmakla eşdeğerdir. Ne kadar büyük olursa olsun fark etmez onlarla sürekli olarak ilgilenilmesi ve herhangi bir sorun ile karşılaşmalarının engellenmesi adına gerekli olan her şeyin yerine getirilmesi gerekmektedir. Aksi halde ortaya düşünülenden çok daha ciddi sorunlar kendini göstermektedir. Bunların oluşmasına sebep olan durumlardan biri ise köpeklerin evde yalnız kalması. Eskiden böylesi durumlarda insanların yapacakları pek bir şey bulunmuyordu. Ancak daha sonrasında köpek pansiyon (Otel) hizmetini hayvan severlerin kullanımına sunmamızdan sonra hayvan severler köpeklerini belirli bir süre boyunca yalnız bırakmaları gerektiğinde bizimle iletişime geçiyorlar. Böylece akıllarında hiçbir soru işareti kalmadan köpeklerini bize emanet edebiliyorlar.

Hazırlamış olduğumuz Von Legal Ankara’da köpek pansiyonu oldukça geniş bir alan üzerine kurulu olduğundan köpekler burada zamanlarını geçirirken herhangi bir sorunla karşılaşmayacak ve doyasıya koşup eğlenebilecekler. Ayrıca pansiyonumuzda yer alan eğitmenler bu konuda uzun yıllardır gerekli olan tüm eğitimleri almıştır. Böyle olunca da bir taraftan diğer köpekler ile zamanlarını eğlenceli bir şekilde geçirecek olan köpekler diğer bir taraftan da alacakları basit eğitimler sayesinde çok daha sosyal birer hayvan olacaklar. Uygun fiyatlara hayvan sahiplerine sunulan köpek pansiyonu hizmetimiz sayesinde artık köpekleriniz tek başına zaman geçirmek yerine hem eğitmenler hem de diğer köpekler ile birlikte daha öncesinde hiç olmadığı kadar güzel bir şekilde zaman geçirmiş olacak.