Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/vonlegal/public_html/wp-content/plugins/revslider/inc_php/framework/functions_wordpress.class.php on line 240
Von Legal Köpek Eğitim, Üretim ve Pansiyon - Von Legal
+90 (532) 406 29 71
Von Legal

Von Legal Köpek Eğitim, Üretim ve Pansiyon

Köpekler İle Alakalı Her Şey 

Köpek sahibi olmak pek çok farklı yönden dikkatli bir şekilde hakkında araştırma yapılması gereken konulardan bir tanesi. Çünkü ne yazık ki pek çok kişi yalnızca çok şirin olduğunu düşündükleri ufak bir köpeği sahiplendikten sonra köpeğin büyümesi ya da sorumluluklarının artmaya başlamasının sonrasında onlar ile zaman geçiremeyeceklerini düşünüyorlar ve köpekleri dışarıya ya da barınaklara bırakıyorlar. Halbuki köpekler de aynı insanlar gibi bakıma ve ilgiye muhtaç canlılardır. Dolayısıyla bu aşamada yapılacak olan en ufak bir yanlışlık sonrasında onların da kalbi kırılmakta ve gerek fiziki gerekse psikolojik anlamda ciddi şekilde etkilenmektedir. Von Legal olarak Ankara Pursaklar’da 17 yıldır çalışmalarıma hız kesmeden devam ediyorum.

Bu aşamada tek başına yapmış olduğum çalışmaların yanı sıra yine aynı alanda uzman olan kişiler ile birlikte yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde köpekler ile alakalı her türlü çalışma hiçbir sorun ortaya çıkmadan gerçekleştirilebiliyor. Özellikle de köpek eğitimi konusunda her geçen gün yapmış olduğumuz başarılı çalışmalar sonrasında Von Legal olarak her köpeğin sahibi ile iletişimini çok daha etkili bir şekilde gerçekleştirmek adına onlara özel eğitimlerin yanı sıra klasik olarak adlandırılan eğitimleri de yine çok en iyi sonuçların elde edilmesi adına her türlü çalışmayı gerçekleştiriyoruz. Böylece köpekler ve sahipleri arasındaki ilişki hiç olmadığı kadar iyi bir hale gelmiş olacak.